DK Brokers

Kredyty

kredyt-na-mieszkanie-rzeszow.png

Doradztwo kredytowe - DK BROKERS Nieruchomości

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nawiązaliśmy współpracę z doradcami finansowymi zatrudnionymi w największych firmach pośrednictwa finansowego w Polsce, działających na zasadzie niezależnego brokera produktów hipotecznych.

 

Dlaczego opłaca się skorzystać z usług doradcy finansowego?

 

1. Ani grosza więcej... 

...bo korzystanie z usług doradcy jest bezpłatne. To żelazna zasada. Ale to nie wszystko. Jeśli zdecydujecie się Państwo zaciągać kredyt hipoteczny za pośrednictwem naszego doradcy, wszelkie opłaty i prowizje będą tej samej wysokości, jak przy podpisywaniu umów bezpośrednio z bankami. Co więcej, doradcy DK BROKERS mają możliwość negocjowania indywidualnych warunków kredytu dla swoich klientów.

2. Dowolna pora i czas spotkania
Współpraca z doradcą finansowym DK BROKERS to oszczędność czasu. Doradca spotka się z Państwem w wskazanym przez Was miejscu i czasie, dzięki czemu zaoszczędzicie cenny czas. Spotkanie, po wcześniejszym umówieniu, może odbyć się również u Państwa w domu, biurze lub innym miejscu.

3. Doradzamy obiektywnie
Doradca DK BROKERS nie jest związany kapitałowo z jakąkolwiek instytucją finansową. Dlatego usługi są analizowane obiektywnie. Jeśli polecamy klientowi dany bank to dlatego, że oferta jest najlepiej dopasowana i optymalna dla potrzeb klienta. Nasze sugestie dyktowane są wyłącznie dobrem klienta.

4. Indywidualne podejście
Doradcy DK BROKERS mają wieloletnie doświadczenie w kontaktach z bankami i w procedurach kredytowych. Dlatego wiemy, na co należy zwrócić szczególną uwagę, które czynniki dokładnie analizować i jakie dokumenty przygotować. Dzięki indywidualnej opiece doradcy oraz utrzymywaniu bardzo dobrych relacji z bankami, szybko i skutecznie otrzymają Państwo pozytywnie rozpatrzony wniosek kredytowy i staną się właścicielami wymarzonej nieruchomości.

Kto może umowić się na spotkanie z doradcą finansowym w DK BROKERS?

Każdy, kto planuje zakup nieruchomości na kredyt. Do kontaktu zapraszamy również tych z Państwa którzy:

  • mają pozytywne decyzje kredytowe (czy też podpisane umowy) na zakup nieruchomości,
  • mają zapewnienia ze swoich banków o możliwości przyznania kredytu na zakup nieruchomości, 
  • mają swojego doradcę kredytowego. 

Spotkanie (konsultacja) do niczego nie zobowiązuje, a przy tak istotnej sprawie, jaką jest dobór odpowiedniego kredytu hipotecznego, warto zweryfikować posiadane informacje oraz dostępne na rynku najkorzystniejsze warunki kredytowe. 

KONTAKT:

Wojciech Krupa
Starszy doradca finansowy
wojciech.krupa@dkbrokers.pl
tel. 665 076 133